Internet Of Clean
 
Dokonalý přehled o vašem provozu kdekoliv a kdykoliv

Thumbnail Thumbnail

Internet of Clean

 

Internet of Clean je nová platforma, která ve vzdáleném režimu monitoruje a vyhodnocuje data získávaná z inteligentních zařízení a strojů. Prostřednictvím analýzy dat je možné získat kompletní přehled o daném provozu, přesném dávkování prostředků, plnění požadavků předpisů a výkonu strojů a zařízení. Platforma nabízí online portál a intuitivní ovládací panely, kde mohou uživatelé sledovat příslušná data a očekávané trendy. Takové kvantifikovatelné informace nabízejí našim zákazníkům cennou možnost snadno, rychle a v reálném čase sledovat svěřené provozy a příslušné ukazatele výkonu. Na základě těchto informací lze zvyšovat standardy kvality a současně snižovat náklady na čisticí a hygienické programy.

 

Skutečnou hodnotou konceptu Internet of Clean je ochrana lidí. Pomáháme zabránit kontaminaci potravin při přípravě jídel v restauračních provozech a potravinářském provozu. Dále pomáháme nemocnicím bojovat se šířením infekcí a snižovat jejich náklady spojené s provozem zdravotnického zařízení. Pomáháme chránit vaši značku, zvyšovat spokojenost zákazníků, šetřit vodou a energií, zvyšovat produktivitu práce a proškolovat vaše zaměstnance v provozu i na dálku. Internet of Clean bude chránit vás, vaše děti a váš majetek a povede k transformaci odvětví čištění. Online připojení k zařízením dá firmám možnost sledovat provoz na dálku a zvyšovat produktivitu, bezpečnost i výkonnost provozu. Internet of Clean dále umožní zákazníkům dosáhnout shody s požadovanými předpisy, vylepšit pracovní výsledky a zlepšit parametry udržitelnosti.

 

Díky Internet of Clean budete mít dokonalý přehled o všem, o čem potřebujete vědět - i na dálku. Právě dálkové monitorování operací umožňuje předpovídat problémy a aktivně je řešit, což napomáhá snižovat množství odstávek a víceprací. Tyto technologie budou časem každodenní součástí našeho života a přinesou změny stávajících postupů čištění a měření výsledků.

Mezi řešení, která spadají pod koncepci Internet of Clean, patří IntelliTrail®, IntelliDish™, IntelliLinen® a robotické systémy Intellibot®.