Váš důvěryhodný partner v oblasti péče o podlahy

Thumbnail Thumbnail

Již více než sto let jsme špičkou v odvětví komplexních řešení péče o podlahu.

Společnost Diversey se liší tím, že poskytuje řešení, nikoli pouze produkty. Navrhujeme inovativní řešení, jež svým výkonem překračují očekávání. Pomáháme našim zákazníkům plnit cíle v oblasti péče o podlahy a opíráme se při tom o naše mnohaleté zkušenosti a přední pozici v tomto odvětví.

 

Díky spojení inovativních čisticích prostředků, aplikačních nástrojů, strojů a špičkové podpory zajišťují řešení společnosti Diversey vyšší udržitelnost, spolehlivost a výsledky vyšší kvality, to vše s nižšími TCO (celkové náklady na pořízení). 

 

Vedoucí poskytovatel produktů na trhu pro profesionální péči o podlahy

Účinná řešení péče o podlahy začínají pochopením toho, jaké mají potřeby dnešní provozovatelé v oblasti správy budov a Facility Managementu. Diversey je váš důvěryhodný partner, který poskytuje komplexní řešení. Žádná jiná firma nenabízí tak komplexní program péče o podlahy zahrnující chemické prostředky, aplikační nástroje a pomůcky, chytré stroje, školení i podporu. Prostřednictvím naší široké nabídky produktů a programů pomáháme našim zákazníků plnit jejich cíle v oblasti péče o podlahy. Výsledkem je lepší vzhled, vyšší efektivita, udržitelnost i bezpečnost.

 

Odbornost a kvalitní podpora v oblasti péče o podlahy

Jsme špičkou v našem oboru. Schopností pomáhat zákazníkům chránit jejich značku a zisk definujeme, co v tomto oboru znamená úspěch. Právě proto se každé řešení společnosti Diversey opírá o dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti péče o podlahy. Díky tomu můžeme poskytnout tu nejlepší podporu v daném odvětví. 

  • Důkladné zaškolení přímo na pracovišti
  • Vývoj programů na míru
  • Individální přístup při řešení potíží
  • Programy pro zajištění bezpečnosti provozu