Péče o tkaniny
Tvorba hodnoty na každém kroku provozu vaší prádelny

Thumbnail Thumbnail

Efektivní a udržitelná řešení péče o tkaniny pro firmy z celého světa.

 

Ať už jde o kvalitní lůžkoviny pro vaše hosty nebo speciální hygienická povlečení pro pacienty, každá organizace se snaží svým zákazníkům poskytovat nejúčinnější řešení. Právě o to se také snažíme ve společnosti Diversey. Nabízíme inovativní řešení péče o tkaniny, která nejen snižují náklady a napomáhají udržitelnosti, ale též řeší potřeby v oblasti praní prádla charakterizující vaše odvětví či zákazníky.

Náš udržitelný přístup

 

Jako globální společnost usilujeme o zapojování udržitelného přístupu do všech našich řešení. Právě z tohoto důvodu se neustále snažíme hledat nové a chytřejší postupy, jak by mohli naši zákazníci šetřit zdroje, ale přesto dosahovat skutečného a smysluplného růstu. Soustředíme se na kompletní životní cyklus prádla a díky tomu pomáháme firmám chránit prádlo a optimalizovat zdroje. Firmy tak chrání nejen dobrou pověst své značky, ale také planetu.

 

Naši experti na péči o tkaniny poskytují podporuju od počátečního výběru prádla až po konečnou likvidaci. Tímto holistickým přístupem se lišíme od konkurentů. Naši zákazníci tak získávají měřitelné informace a řešení přispívající k lepšímu dojmu hostů, nižším provozním nákladům a udržitelnějšímu provozu.

 

Ikony péče o tkaniny