Správa budov

Thumbnail Thumbnail

Nabízíme řešení, která šetří čas a zvyšují zisk. Současně ale přispívají k tvorbě vyšší hodnoty pro vaše zákazníky.

 

Věříme, že čisticí operace mohou být úspěšné pouze tam, kde dojde k naplnění potřeb všech zúčastněných stran. Právě proto u každého řešení Diversey klademe v prvé řadě důraz na pochopení potřeb našich zákazníků. Jako vedoucí poskytovatel na trhu využíváme zkušenosti a znalosti k vytváření nových příležitostí, jež pomáhají firmám zabývajícím se správou budov úspěšně rozvíjet své podnikání.

Tvorba hodnoty

 

Efektivní provoz
Na náklady na čištění nahlížíme komplexně, od nákladů na pracovní sílu, přes materiál, kvalitu až po kapitál, a na základě tohoto přístupu poskytujeme řešení, která pomáhají vašemu provozu k vyšší úspornosti, šetrnosti k přírodě a vyšší efektivitě nákladů.

 

Růst ziskovosti
Váš úspěch záleží na neustálém získávání nových klientů a na optimalizaci stávajících zakázek. Pomůžeme vám dosahovat těchto cílů pomocí konceptů doporučených postupů, lepší realizace služeb a nižších celkových nákladů.

 

Neustálé inovace
Snažíme se pomáhat firmám rychleji se rozvíjet, a proto neustále inovujeme naše systémy produktů, metodiky a podporu, sdílíme znalost trhu, abychom dokázali poskytnout to správné řešení ve správný okamžik.

 

Udržitelnost
Udržitelná řešení definujeme jako ta řešení, která mají přímý pozitivní přínos pro lidi, planetu i zisky. Ať už jde o naše produkty šetrné k životnímu prostředí, systémy dávkování a ředění, které ve své třídě nemají srovnání, nebo promyšlené řízení zdrojů, snažíme se ve všech aspektech vašeho podnikání hledat rovnováhu.

 

Lidé a bezpečnost
Motivace vašich pracovníků a jejich bezpečnost jsou atributy, které pomáhají zlepšit fungování vašeho provozu a zefektivnit jejich činnost.  Bezpečnost bereme vážně a jako pomoc pro prevenci před úrazy a usnadnění prováděných prací nabízíme nástroje, školení a podporu.

 

Optimalizace pracovního kapitálu
Zjednodušením procesů nákupu, snižováním zásob a minimalizací nákladů na vybavení mohou firmy vzít do vlastních rukou efektivitu napomáhající dosažení zisku. Podporujeme naše zákazníky pomocí systémů chytré správy strojového parku, finančních řešení a chytrých postupů sledování a monitorování.

 

Integrovaná řešení pro správu budov

Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout komplexní přístup a poskytnout chytřejší a integrovaná řešení, která pokryjí všechny aspekty úklidu v oblasti facility managementu. Pomáháme chránit vaši značku a podnikání.

Orientace na zákazníka