Dodavatelé služeb pro správu budov

Thumbnail Thumbnail

Společnost Diversey se snaží nabízet inovativní řešení, která vytvářejí hodnotu pro dodavatele služeb pro správu budov, překračující samotné produkty.

 

Poskytování služeb v oblasti správy státních objektů není na dnešním konkurenčním trhu nic jednoduchého. Ať už jde o zajištění úspor, výkony v oblasti udržitelnosti či jakosti, vaši klienti zkrátka očekávají více. Jako globální špička v oblasti čištění a hygieny chápeme tyto výzvy a navrhujeme řešení, která vám pomáhají úspěšně podnikat v oblasti dodávek čisticích služeb pro budovy. Spojujeme nejlepší chemikálie, nástroje a stroje s našimi programy, jež zajišťují přidanou hodnotu, a pomáháme tak našim zákazníkům dosahovat efektivity v reálném provozu a reagujeme na vaše výzvy pomocí chytřejších řešení.

 

Podpora pro dodavatele služeb pro správu budov

Považujeme se za vašeho partnera, který vám pomůže uspět, a budeme s vámi spolupracovat, abyste dosáhli nižší spotřeby, produkovali méně odpadů a dlouhodobě měli nižší náklady. Při každém kroku na této naší cestě vám budeme pomáhat dosahovat úspornějšího a ekologičtějšího provozu a budeme vás podporovat těmi nejlepšími řešeními pro správu budov.

 

Optimalizace produktů
Nabízíme pomoc pro různé konkrétní aplikace, jako je péče o podlahy nebo toalety, eliminace zápachů, kontrola šíření infekcí a další. Zajistíme konzistenci v rámci všech vašich operací.

 

Vyhrazená podpora
Naše obchodní, marketingová, cenová a technická podpora vyhrazená k podpoře dodavatelů služeb pro správu budov pracuje nepřetržitě. Vy a vaše týmy proto máte jistotu, že všechny vaše potřeby v oblasti čištění budou zabezpečeny.

 

Partnerství s družstvy a nákupními skupinami
Vytváříme partnerství s předními družstvy a nákupními skupinami. Poskytujeme tak našim zákazníkům přístup k široké nabídce osvědčených produktů.

 

Škola zajišťující výcvik dodavatelů služeb pro správu budov
Abychom vám zaručili přístup k doporučovaným postupům a znalostem nejmodernějších čisticích technologií, nabízíme vám a vašim klientům praktická školení.

 

Digitální nástroje
Naši zákazníci mají přístup k webu Digital Tools, kde mohou absolvovat výcvik nebo získat informace o produktech prostřednictvím digitálních platforem eLearning a eTools, případně zde najdou řadu videí a tištěných materiálů.

 

Podpora certifikace LEED-EBOM
Protože se snažíme být skutečnou špičkou v oblasti péče šetrné k životnímu prostředí, můžeme vám pomoci splnit jednu z nutných podmínek a až šest bodů pro certifikaci LEED-EBOM.