Integrovaná chemická řešení

Thumbnail Thumbnail

Dodáváme udržitelná a integrovaná chemická řešení, která vám umožní stát se vítězem na vašem trhu, ušetřit čas, zvýšit zisk a vytvářet hodnotu pro vaše zákazníky.

 

Jako přední globální dodavatel komplexního sortimentu vysoce účinných produktů pro čištění, údržbu a ochranu dodáváme systémy, které řeší všechny aspekty úkonů čištění umýváren, podlah a interiérů. Tento sortiment a tyto systémy se vyznačují rychlostí a účinností, bezpečností a udržitelností. Vedou také ke snížení celkových nákladů na čištění a zajistí vám výjimečné výsledky.

 

Využitím našich řešení pro dávkování a ředění se zbavíte nutnosti ručního dávkování a ředění. To znamená podstatně nižší náklady než při použití tradičních chemických řešení. Naše systémy jsou uzavřené, což znamená, že produkty se nemohou smíchat ani s nimi nelze přímo nakládat. Výsledkem je velmi bezpečný a snadný provoz.

 

Chemické prostředky, které využíváme, jsou vysoce koncentrované. Dosahujeme tím menší spotřeby chemikálií, nižšího množství odpadu z obalových materiálů a úspor na přepravě. To vše znamená pro vaši firmu podstatné přínosy v oblasti udržitelnosti a hodnotu pro vaše zákazníky.