Hotelnictví
Efektivní a udržitelná řešení pro ještě spokojenější hosty

Thumbnail Thumbnail

Naše odborné dovednosti a přístup na základě inovativních komplexních řešení pomáhá zajišťovat nejbezpečnější, nejefektivnější a udržitelné služby.

Vaši hosté očekávají bezpečné, dokonalé prostředí se svěží parfemací, které zanechá prvotřídní dojem. Společnost Diversey představuje naprostou světovou špičku v oblasti hygienických řešení se silným zaměřením na sektor pohostinství a ubytování a dokáže zajistit pro hosty takový dojem, který vyústí v naprostou spokojenost a věrnost. Na počátku všech našich řešení stojí porozumění vašim obchodním potřebám a výzvám.

Image removed.

Realizace jednoduchých a účinných řešení zajišťuje konzistentní výsledky napříč objekty a řeší otázky, které mají dopad na ekonomické výsledky, ale i na atraktivnost pro hosty, míru udržení hostů, posilování značky, řízení nákladů na práci a energie, využívání udržitelných řešení a postupy, jež jsou pro naši planetu bezpečnější.

Poskytovatel komplexních řešení pro hotelnictví

Naši zákazníci vkládají důvěru do našich řešení. Čištění a úklid řešíme jako celek. Snažíme se být partnerem, který poskytuje řešení na všechny potřeby v oblasti čištění a hygieny a nabízí své služby a podporu pro každý krok. Nezáleží na tom, jak rozsáhlý je váš hotel nebo pohostinské zařízení, vytvoříme jedinečný systém čištění, který pro vás bude optimální.

Image removed.

Tato řešení lze maximalizovat prostřednictvím našich programů pro oblast hotelnictví:

  • Chytrá restaurace
  • Udržitelná prádelna
  • Efektivní péče o hotelové pokoje

ÚSPORA, RŮST a MONITORING s Diversey

Model ÚSPORY, RŮSTU a MONITOROVÁNÍ, se kterým přichází společnost Diversey, pozdvihne čisticí provoz v prádelnách, restauracích a zónách pro hosty na zcela novou úroveň, současné podpoří produktivitu a odpovědný přístup a umožní monitorování výkonů.

ÚSPORY v oblasti chemických prostředků, práce, nákladů na vybavení a provozních nákladů můžete dosáhnout díky efektivním procesům a řešením. 

RŮST budou vaše tržby, a to díky komunikaci se zákazníky a vynikajícím zkušenostem hostů.

MONITORUJTE  svou činnost a zlepšování s pomocí platformy Internet of Clean.