Neustálé zlepšování
Nikdy zcela spokojeni, snaha o neustálé zlepšování.

Thumbnail Thumbnail

Diversey je světovým poskytovatelem produktů a služebv oblasti hygienických řešení se zvláštním důrazem na sektor hotelnictví.

 

Školení a postupy

Každé řešení společnosti Diversey zahrnuje ve své nabídce komplexní program školení. Ať už se jedná o počáteční školení, pravidelné proškolování, speciální školení na míru nebo školení zaměřené na řešení konkrétních problémů, technický provozní tým společnosti Diversey zajistí, aby vaši zaměstnanci získali potřebné znalosti k ovládání zařízení a správnému použití daných řešení.

 

Hodnoty a jejich sledování

Pravidelná a přesná komunikace hodnot je klíčová pro fungování ve společnosti Diversey. Naše servisní týmy využívají nejmodernější nástroje pro tvorbu přehledů a s jejich pomocí přezkoumávají, kontrolují a vykazují aktuální i potenciální problémy nebo identifikují možnosti zlepšení výkonu.

 

Dávkovací systémy

Platformy pro dávkování od společnosti Diversey se zaměřují na kontrolu ředění, bezpečnost zaměstnanců a snadné použití. Zařízení udržují techničtí specialisté ze společnosti Diversey a zákazníci je mohou využívat i zdarma.

 

Poradenské služby

Díky bohatým zkušenostem našich zaměstnanců z místní či zahraničních poboček a odborníků na specializované aplikace dokáže společnost Diversey měřit a navrhovat vylepšení postupů a interních procesů tak, aby dosáhla vyšší efektivity a bezpečnosti.

 

Produktové systémy

Náš sortiment produktů a systémů je koncipován tak, aby zajišťoval výkon, bezpečnost a jednoduchost. Řešení často stojí na koncentrovaných chemikáliích a bezpečném a snadno použitelném zařízení pro kontrolu ředění.

 

Montáž a podpora

Každá montáž od společnosti Diversey využívá stejný proces. Jeho cílem je zajistit, aby měla změna jen minimální dopad na provoz zákazníka. Dodatečnou podporu k zařízení a chemickým prostředkům zajišťujeme ke každému pracovišti. V případě potřeby je k dispozici Zákaznická linka a technická podpora Diversey.

 

Udržitelnost

Věříme, že udržitelnost a dobré hospodářské výsledky jsou dosažitelné najednou. Řešení příznivá k životnímu prostředí jsou ziskovější a představují správnou obchodní praxi pro současnost i budoucnost. Současně umožňují naplňovat odpovědný závazek vůči širší komunitě, což je jedna z klíčových součástí přístupu společnosti Diversey.

Neustálé zlepšování v oblasti hotelnictví

Diversey nabízí zákazníkům program, do něhož patří:

  • Systémy dávkování, ježve své kategorii nemají obdoby, a zaručují nejnižší náklady na použití
  • Školení na míru, osobní nebo na základě e-learningové webové platformy Diversey(včetně instruktážních videí pro konkrétní zákazníky)
  • Celostátní pokrytí službami se zaměřením na realizaci optimálního řešení. Sem patří i schopnost provádět audity zaměřené na bezpečnost potravin.