Smyslem společnosti Diversey je každý den chránit lidi a pečovat o ně. Společnost Diversey je a vždy bude průkopníkem a tím, kdo dělá život snadnějším. Neustále se snažíme vytvářet revoluční technologie v oblasti čištění a hygieny, které poskytují naprostou jistotu zákazníkům ve všech našich celosvětových odvětvích. Patří mezi ně: správa budov, zdravotnictví, hotelové a ubytovací služby, maloobchod a restaurace, potravinářský a nápojový průmysl. Společnost Diversey poskytuje produkty, systémy a služby pro čištění, sanitaci a údržbu a usiluje o efektivní integraci chemikálií, strojů a programů udržitelnosti. Vše, co děláme, je založeno na naprostém přesvědčení, že úklid a hygiena jsou podstatné pro náš život a že poskytujeme velmi důležité služby.

 

Díky 95 letům odborných zkušeností a znalostí dokáže společnost Diversey vyvíjet technologie čištění, které chrání životy, jsou přizpůsobitelné individuálním potřebám a zacílené na zákazníky, přesto ale dosahují skvělých parametrů v oblasti udržitelnosti. Se zohledněním ochrany a zlepšování životního prostředí při všech našich aktivitách myslíme na potřeby našich zákazníků. Etický závazek společnosti Diversey je zahrnut ve všech našich výrobcích a každodenních vztazích s našimi zaměstnanci, zákazníky i celou planetou. Z této etika vyrůstá náš závazek coby průkopníků budoucnosti a tvůrců spojení a inovací.

 

Internet of Clean™ představuje centrální koncept našeho podnikání, který spojuje mysl se stroji s cílem transformovat data o čištění a hygieně v účinné operace a respekt pro lidský kapitál. Společnost Diversey přispívá k významnému zvyšování produktivity, snižování celkových provozních nákladů a ochraně značky. Společnost Diversey sídlí ve Fort Mill v Jižní Karolíně v USA a na celém světě zaměstnává přibližně 9 000 osob. Její čisté tržby činily v roce 2017 přibližně 2,6 miliardy dolarů.

 


VIZE

Zdravý a bezpečný svět, kde mohou lidé volně žít své životy.


POSLÁNÍ

Každý den chránit lidi a pečovat o ně prosazováním technologií čištění a hygieny zaměřených na budoucnost.


HODNOTY SPOJENÉ S NAŠÍ ZNAČKOU

Hodnoty, které se pojí s naší značkou, jsou hodnoty, za kterými stojíme a kterým věříme. Slouží nám jako základní vodítko a určují, jak by se naše značka měla ve světě chovat.

 

Věříme v naši odvážnou péči

Staráme se o naše lidi, naše partnerství, naše zákazníky, naši planetu a sliby, které dáváme. Starostlivost je součástí všeho, co děláme a v co věříme.

 

Věříme, že jsme disciplinovaní podnikatelé

Neúnavně hledáme nové a další nápady. Náš nevyčerpatelný elán a neustálé odhodlání nás nutí být lepší, než jsme byli včera, výzvy plníme neprodleně, každý den si zvyšujeme laťku a vítězíme.

 

Věříme, že činíme odhodlaná rozhodnutí

Udržujeme vysoký standard, což znamená, že musíme dělat těžká rozhodnutí. Nebereme tato rozhodnutí na lehkou váhu, ale jsme připraveni učinit příslušnou volbu pro dobro našeho podnikání a dobro našich zaměstnanců.