Retail
Chraňte svou značku

Thumbnail Thumbnail

Naše řešení si kladou za cíl chránit vaši značku a pomáhat vaší firmě k rozvoji a opírají se o naše odborné znalosti a speciální technologie.

 

Společnost Diversey zakládá svůj celosvětový úspěch v maloobchodu na svých znalostech a na tom, že dokáže porozumět potřebám svých zákazníků. Naše řešení jsou praktickým odrazem toho, jak rozumíme výzvám, s nimiž se musíte potýkat, a vašemu pojetí úspěšnosti.

 

Provozní efektivita
Pomáháme vám šetřit prostředky optimalizací investic do produktů, pracovníků, zdrojů a vybavení, ať už prostřednictvím integrovaných čisticích systémů vyznačujících se nejnižšími náklady na vlastnictví nebo školením personálu přímo ve vašich provozech.

 

Spokojenost zákazníka
Čistota a bezpečnost potravin mají vysoký dopad na udržení zákazníků. Právě proto se naše řešení zaměřují na zásadně důležité oblasti, jako jsou podlahy, toalety a potravinářská oddělení. Cílem tohoto úsilí je zmírňovat rizika a zajistit soulad s požadavky.

 

Udržitelnost
Úspěchu firmy by neměl být dosahováno na úkor životního prostředí nebo zdraví osob. Právě proto podporujeme naše zákazníky s využitím řešení šetrných k přírodě, jež jsou výrazem finanční a sociální odpovědnosti.

 

Lidé a bezpečnost
Naše programy, ať už řeší úrazy v důsledku uklouznutí nebo obnovu provozu po havárii, poskytují vašim prodejnám podporu v podobě kontrol, vylepšených přehledů a školení, vyšší spokojenosti personálu a uživatelsky zcela bezpečných chemických systémů.

 

Co pro vás děláme

 

Vzhled je vším

Víte, že nedostatečně čistá prodejna odradí od návratu až 50 % zákazníků? Ve skutečnosti nám průzkumy trhu říkají, že naprostá většina spotřebitelů při rozhodování o tom, kde nakupovat, bere v úvahu čistotu. Vzhled vašich prodejen a čisticí a hygienická řešení, která využíváte, jsou proto stejně zásadní jako vámi nabízené produkty a služby.

 

Reakce zákazníků

Partnerství se společností Diversey v oblasti řešení pro bezpečnost potravin a čištění představuje chytřejší dlouhodobou investici do vaší značky, firmy a zákazníků.