Prevence infekcí
Nižší riziko, lepší výsledky.

Thumbnail Thumbnail

Naše řešení jsou zaměřená na prevenci šíření infekcí, lepší výsledky zdravotní péče a zdravější svět

Hledáme komplexní řešení, která musí zahrnovat neustálé vzdělávání, zajištění zdrojů k řešení nových potřeb, zavádění spráných postupů čištění a dezinfekce, stejně jako produkty, které nejen zvyšují bezpečí pro pacienty, ale také zvyšují produktivitu pracovníků, což znamená nižší celkové náklady na péči. Všechny tyto složky jsou zásadně důležité k dosahování neustálého zlepšování.

 

Rozsáhlé portfolio řešení pro prevenci přenosu infekcí

Společnost Diversey nabízí produkty na mnoha trzích a patří mezi ně také integrovaná řešení pro čištění a dezinfekci na bázi patentované technologie Accelerated Hydrogen Peroxide® (AHP®), jež je rychlá, účinná, zodpovědná a udržitelná. Nabízíme široký sortiment produktů k čištění a dezinfekci povrchů způsobem, který je účinný a odpovědný vůči personálu i koncovým uživatelům. Naše řešení pro prevenci infekce zvyšují kvalitu úklidu a bezpečnost pacientů. V konečném důsledku vytvářejí bezpečnější a zdravější prostředí pro poskytování péče. 

Oxivir: Přepisujeme pravidla pro dezinfekční prostředky

OxivirDezinfekční a čisticí prostředky Oxivir představují alternativu tradičních dezinfekčních prostředků. Nabízejí rychlé působení, široké spektrum dezinfekčního účinku a vyšší čisticí výkon. Prostředek je šetrný vůči pracovníkům i pacientům a současně jemný vůči většině povrchů. Aktivní látkou je zde peroxid vodíku, který se pouhých pár minut po použití rozloží na vodu a kyslík.

Kliknutím sem zobrazíte další informace.

 

Řešení hygieny rukou se systémem IntelliCare: Chytřejší design a udržitelná péče

Chcete-li vytvořit řešení, jež je bezpečné a zaměstnanci je mohou uspokojivě používat, je zásadně důležité porozumět tomu, jak důležitá je hygiena rukou pro prevenci přenosu infekcí. Řada IntelliCare nabízí hybridní dávkovač. Tento bezdotykový dávkovač umožňuje dosahovat vyšší míry dodržování požadavků, protože v případě vybití baterií zcela plynule přejde do manuálního režimu.

 

 IntelliCare: Chytřejší design a udržitelná péče

IntelliCarePrvní hybridní dávkovač na světě – tento bezdotykový dávkovač umožňuje dosahovat vyšší míry dodržování požadavků, protože v případě vybití baterií zcela plynule přejde do manuálního režimu.

Kliknutím sem zobrazíte další informace.

 

 

 

 

Dezinfekční technologie UV-C nabízí řešení, které je rychlé, účinné, mobilní a cenově dostupné.

Dezinfekční zařízení určené hlavně do nemocnic a zařízení sociální sféry na bázi UV záření: Moonbeam™3. Díky odlehčenému rámu a individuálně nastavitelným ramenům je možné systém umístit prakticky v jakémkoli úhlu, aby bylo světlo UV-C správně zamířeno, což jej umožňuje lépe dávkovat a snížit spotřebu energie. Obsluha může hlavice umístit tak, aby bylo dávkování UV-C na povrchy a vybavení optimálně využito. Toto zařízení lze snadno umístit kamkoli v místnosti nebo objektu. Umožňuje dosáhnout vydezinfikování daného prostoru rychle a účinně. 

 

MoonBeam™3: Vyšší úroveň dezinfekce s pomocí UV-C

MoonBeam 3Cílené řízení dezinfekce z jakéhokoliv úhlu. Toto mobilní a výkonné zařízení dezinfikuje rychle, spolehlivě a zodpovědně. Systém MoonBeam™3 je navržen tak, aby zajišťoval rychlou a účinnou dezinfekci nejpoužívanějších povrchů v pokojích pacientů, na operačních sálech a toaletách. Lze jej též používat pro dezinfekci vybavení pro péči o pacienty, operačních nástrojů a vybavení, klávesnic, monitorů nebo pracovních stanic na kolečkách (tzv. WOW).

Kliknutím sem zobrazíte další informace.