Oxivir®
Drsný k patogenům, ne k lidem

Thumbnail Thumbnail

Oxivir®, využívá technologii AHP® 

Silné dezinfekční prostředky bývají často poměrně toxické. Cílem je zachovat silný účinek a minimalizovat toxicitu. Technologii Accelerated Hydrogen Peroxide® (AHP®) se podařilo této významné rovnováhy dosáhnout. Nyní existuje alternativa, jež se vyznačuje osvědčenou účinností, ale současně je jemná vůči koncovým uživatelům i ošetřovaným povrchům. AHP® je patentovaná směs běžně používaných bezpečných složek, které v kombinaci s nízkým množstvím peroxidu vodíku dramaticky zvyšují dezinfekční i čisticí výkon.

 

AHP Oxivir

 

Disponujeme komplexním sortimentem produktů splňujícím potřeby všech aplikací:

  • Kapalné prostředky k okamžitému použití
  • Vlhčené ubrousky
  • Koncentráty

 

Oxivir® Dezinfekční a čisticí prostředky Oxivir představují alternativu tradičních dezinfekčních prostředků. Nabízejí rychlé působení, široké spektrum dezinfekčního účinku a vyšší čisticí výkon. Prostředek je šetrný vůči pracovníkům i pacientům a současně jemný vůči většině povrchů. Aktivní látkou je zde peroxid vodíku, který se pouhých pár minut po použití rozloží na vodu a kyslík.

Logo Oxivir

K účinné obraně vůči širokému spektru patogenů spojených s prostředím zdravotnické péče, včetně zapouzdřených i nezapouzdřených virů, gramnegativních i grampozitivních bakterií, tuberkulózy či hub, stačí 1 minuta působení. Oxivir® se neváže na tkaniny používané na čisticích nástrojích, jako je bavlna nebo mikrovlákno, a proto snižuje riziko nižší účinnosti, jež se s takovou vazbou může pojit. V zájmu lepšího environmentálního i bezpečnostního profilu neobsahuje Oxivir® žádné ethoxyláty (APE) ani nonylfenol ethoxyláty (NPE). Složky prostředku zahrnují alternativní suroviny, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Žádné varianty produktu Oxivir® neobsahují těkavé organické sloučeniny, aby nemělo jejich použití negativní vliv na kvalitu vzduchu v interiéru.

 

Oxivir Wipe