Prevence epidemií

Thumbnail Thumbnail

Prevence epidemií

 

Společnost Diversey chápe, jakou hrozbu pro vaše zákazníky, hosty, pracovníky, pacienty nebo návštěvníky epidemie nemoci představují. Náš závazek čistší a zdravější budoucnosti se odráží v tom, jak podporujeme minimalizaci rizika a zajištění bezpečných objektů. Klíčové preventivní opatření představuje u jakýchkoli budov řádná dezinfekce. Dezinfekční prostředky, které splňují doporučení Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Světové zdravotnické organizace (WHO) týkající se kontroly šíření základních patogenů na površích, mohou pomoci vytvořit zdravější prostředí, zvýšit produktivitu a snížit celkové náklady na provoz zařízení.

 

Náš závazek

Dostupnost zdrojů

Společnost Diversey představila celou řadu prostředků, které pomáhají organizacím kontrolovat šíření virů, mj. formou vzdělávání a výcviku organizací, pokud jde o doporučované postupy čištění a dezinfekce ve veřejném prostředí. Veškeré referenční materiály odrážejí doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO) a Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

 

Odborné poradenství

Experti společnosti Diversey jsou k dispozici ke konzultacím ohledně postupů čištění a hygienických postupů pro nemocnice a veřejné prostory, jako jsou školy nebo kancelářské budovy. Náš tým expertů poskytuje poradenství správcům objektů, kteří mají zájem o posouzení svého dezinfekčního protokolu a o zlepšování stávajících postupů.

 

Výcvik řádné hygieny rukou

Častým mytím rukou mýdlem a vodou nebo použitím gelu na bázi alkoholu lze předcházet přenosu nemocí.

Diversey: prevence epidemií: Jak si správně mýt ruce