IntelliLinen
Nová úroveň správy prádelny

Thumbnail Thumbnail

Prádelna vyšší úrovně

Řešení IntelliLinen znamená nejvyšší stupeň řízení provozu prádelen na trhu. Sestává ze spolehlivého dávkovacího systému, která dokáže provádět vzdálené monitorování zařízení v reálném čase, informace pro jejich snadnou správu můžete mít k dispozici kdykoli a kdekoli.

 

Systém IntelliLinen zjistí neefektivní součásti provozu na první pohled. Určí, kde je možné snížit spotřebu vody a energie. Dokáže zajistit lepší konzistenci dávkování chemikálií, snížit míru opakovaného praní a zabránit vzniku „úzkých hrdel“ či nedostatečného využití strojů.

 

Objevte, kde nejsou řádně dodržovány požadavky hygienických předpisů a kde je možné se zlepšit v oblasti udržitelnosti. Díky transparentním informacím systému IntelliLinen a dohledu expertů společnosti Diversey je možné okamžitě přistoupit k nápravným opatřením.

 

Provoz může být ekonomický, udržitelný a efektivní, ale stále na vysoké úrovni výkonu a kvality. Systém IntelliLinen vám umožní:

  • Snížit míru opakovaného praní
  • Zaručit kvalitu praní
  • Mít pod kontrolou náklady
  • Monitorovat provoz v nepřetržitém režimu

 

Image
IntelliLinen Brochure image
Internet Of Clean
IntelliLinen

Řešení IntelliLinen je vyvrcholením vývoje řízení provozu prádelny. Sestává ze spolehlivého dávkovacího systému, která dokáže provádět vzdálené monitorování zařízení v reálném čase, informace pro jejich snadnou správu můžete mít k dispozici kdykoli a kdekoli.