Twister od společnosti Diversey
Revoluční metoda čištění podlah

Thumbnail Thumbnail

Péče o podlahy zcela bez chemikálií 

 

Twister představuje revoluční metodu denního strojového čištění podlahy jakéhokoli typu. Pady Twister využívají miliardy mikroskopických diamantů. Díky tomu podlahu čistí a leští současně, a to zcela bez použití chemikálií. Jedná se o profesionální přístup, který je jednoduchý, cenově nenáročný a šetrný k životnímu prostředí, ale současně dosahuje vynikajících výsledků na jakémkoli typu podlahy. Ale to ještě zdaleka není všechno. Čtěte proto dál a připravte se, protože se blíží revoluce.

Pady Twister

Vyšší cenová úspora

Používáte-li pady Twister, potřebujete k dennímu čištění už pouze vodu. A skutečnost, že už nebudete potřebovat chemikálie, znamená spoustu věcí. Z hlediska hospodaření to znamená, že už nebudete lít peníze do výlevky, a to doslova. Ale úspora, kterou vám Twister přinese, nevyplývá pouze z této skutečnosti. Twister snižuje nebo zcela eliminuje potřebu pravidelné údržby a díky skutečnosti, že nepoužívá chemikálie, snižuje také potřebu údržby stroje. Dále snižuje i náklady na podlahu počítané za celý cyklus životnosti podlahy, protože umožňuje podlahy renovovat, díky čemuž se snáze udržují čisté a s dokonalým povrchem.

 

Bezpečnější prostředí

Čistší podlahy jsou bezpečnější podlahy, a to z mnoha důvodů. Čištění bez chemikálií znamená bezpečnější čisticí postupy, lepší pracovní podmínky zaměstnanců a současně také zdravější prostředí prosté chemikálií pro návštěvníky. Podlahy čištěné pomocí systému Twister a vody také zajišťují lepší odolnost vůči uklouznutí.

 

Nižší dopady na životní prostředí

Twister nabízí udržitelný přístup ze všech možných pohledů, od denního čištění a leštění 100% bez chemie po významně nižší potřebu spotřebního materiálu. A co víc, přechod na Twister také okamžitě znamená méně manipulace s odpady, méně administrativy a přepravy.

 

Pro ekologičtější denní čištění

Samozřejmě chceme, abyste vždy pamatovali na životní prostředí. Bez ohledu na to, jakou barvu padů Twister používáte, si můžete být jisti, že vlastní proces čištění je tak „zelený“, jak to jen jde. Zelené pady jsou pro denní údržbu, ale k dispozici jsou i pady pro cokoli od hlubokého čištění po obnovu podlah. Záleží samozřejmě na tom, jaké máte potřeby, ale v zásadě si myslíme, že oceníte všechny barvy.