Péče o koberce
Čistší. Sušší. Rychlejší. Navrženo pro pohodlné používání a vyšší výkon.

Thumbnail Thumbnail

Společnost Diversey nabízí kompletní sortiment řešení pro péči o koberce, jež si poradí s krátkodobým znečištěním i houževnatými skvrnami a umožňují vám dosáhnout hlubokého vyčištění a působivého prvního dojmu.Naše systémy na čištění koberců, ať už jde o vysoce účinné šampony nebo vysokotlaké extraktory, umožní vyčistit jakýkoli koberec.


Naše řešení v oblasti péče o koberce patří v oboru ke špičce. Nabízíme jak vybavení, tak odpovídající čisticí prostředky na koberce a odstraňovače skvrn. Naše systémy na bázi suché pěny se vyznačují rychlejším schnutím, přesto ale čistí stejně dobře jako extraktory. Pracují tak, že nečistoty zapouzdří, vysuší a vysají. Odstraňovače skvrn Diversey pomáhají předcházet tomu, aby různé nešťastné nehody na koberci zanechaly stopy, ať už se jedná o hroznovou šťávu nebo červené víno, kávu či dokonce krev.

Produkty péče o koberce od společnosti Diversey jsou součástí našeho komplexního programu péče o podlahy. Díky spojení čisticích prostředků, aplikačních nástrojů, chytrých strojů, školení a podpory zajistí program ty nejlepší výsledky. Jsme vaším důvěryhodným partnerem poskytujícím kompletní řešení.