Robotické systémy TASKI Intellibot
Vyšší produktivita, nižší námaha

Thumbnail Thumbnail

TASKI Intellibot – špička v oblasti autonomního robotického čištění

 

Robotické systémy TASKI Intellibot nabízejí symbiózu nejmodernějších technologií snímačů se všemi charakteristikami špičkového čisticího stroje. Výsledkem je maximalizace efektivity pro zákazníka a nejlepší celkové náklady na vlastnictví.

swingobot2000-efficiency_icons

Vezměte si zpátky čas, který potřebujete na činnosti nejvyšší priority.

 

Autonomní čisticí řešení Intellibot jsou něco jako další pracovník. Umožňují zdvojnásobit efektivitu čištění, což pomáhá získat kontrolu nad rostoucími náklady v úklidovém odvětví. Nový model Swingobot 2000 je odpovědí pro mnohé společnosti, které hledají cesty, jak zvyšovat efektivitu. Kromě ekonomického vlivu přináší nový Swingobot 2000 také spolehlivé a špičkové výsledky čištění a udržitelnost.

 

 

Naprosto jednoduché ovládání díky tomu, že na moderní velké dotykové obrazovce, jež je klíčovým prvkem k ovládání systému, jsou použity jednoduché ikony, které nepotřebují vysvětlení. Také je možné si vybrat jazyk a inteligentní software umožňuje dozvědět se více o každé nabídce pomocí otázek. Kromě toho, že je systém vysoce praktický, nabízí také nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti pro uživatele i životní prostředí.