SURE®
Přírodní čisticí produkty

Thumbnail Thumbnail

Spolehněte se na sílu přírody

SURE® je komplexní řada čisticích produktů vyrobených z rostlinných a 100% biologicky odbouratelných surovin, které dosahují profesionálních výsledků čištění, jež potřebujete, současně jsou ale bezpečné pro lidi a šetrné k životnímu prostředí. Přírodní čisticí produkty SURE® vám nabízejí bezpečnost a udržitelnost bez toho, že by byl obětován výkon.

 

Bezpečné a udržitelné produkty pro všechny vaše potřeby v oblasti čištění

Produkty SURE® vám nabízejí čisticí výkon, který potřebujete k ochraně zdraví a dobrých podmínek vašich hostů a zaměstnanců, ale současně posilují dobré jméno vaší značky.

Produkty SURE®, jež obsahují složky pocházející z obnovitelných zdrojů a jsou šetrné k životnímu prostředí, naplní všechny vaše každodenní potřeby týkající se čištění kuchyní, prostor v budovách a osobní péče.

 

Přírodní a jednoduchý účinek

Produkty SURE® obsahují rostlinné složky, které většinou pocházejí z vedlejších produktů zemědělsko-potravinářského odvětví, například z cukrové řepy, kukuřice, slámy, pšeničných otrub a kokosu. Produkty neobsahují žádná umělá barviva, umělé vůně, kvartérní amoniové sloučeniny, chlor, fosfáty ani oxidy.

 

Jednoduché a bezpečné pro zaměstnance

Díky svému složení patří všechny produkty SURE® do skupiny s nejnižší nebezpečností, při čištění proto není třeba používat rukavice ani ochranné brýle.**

Produkty SURE® jsou bezpečné a snadno se používají a nevyžadují žádné speciální školení uživatelů. K zajištění správného použití produktů stačí stručné návody k použití a jednoduché barevně kódované etikety.

Produkty SURE® jsou k dispozici v lahvích s dávkovačem, obyčejných lahvích a v kanystrech, stejně jako v dávkovacích systémech Divermite™, SmartDose™, QuattroSelect™ a Soft Care™ společnosti Diversey. Spolehlivá technologie těchto systémů zajišťuje ve spojení s kompletní řadou produktů dokonalé výsledky pro všechny vaše potřeby v oblasti čištění.

 

Od expertů, kterým důvěřujete

Diversey je světovou špičkou v oblasti komplexních řešení hygieny a dezinfekce pro průmyslové i obchodní provozy. Rozumíme, jakým výzvám v oblasti čištění musíte každý den čelit. Hluboce nám záleží na zlepšování života lidí pomocí udržitelných a účinných profesionálních řešení.

Řada SURE® je výrazem našeho globálního závazku poskytovat profesionální čisticí produkty, které splňují vaše přísné požadavky, pokud jde o efektivitu, ale současně jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví.

 


* Podle nezávislého hodnocení OECD 301B.
** S výjimkou čištění trub neředěným produktem https://sds.diversey.com
Některé produkty nemusí být dostupné v některých evropských zemích. Není k dispozici mimo Evropu / Blízký východ.