SURE
Síla přírody pro bezpečné a udržitelné čištění

Thumbnail Thumbnail

Pro budovy, které září

 

V budovách, v nichž se provádí čištění s využitím našich ekologických čisticích prostředků SURE určených k péči o prostory v budovách, se lidem dýchá dobře. Snižte využití chemikálií ve svých budovách a přispějte ke zdraví a dobrým podmínkám pro zaměstnance i hosty. Podlahy, stěny, skla, povrchy na toaletách a další, to vše lze čistit silou přírody s prostředky řady SURE.

 

SURE Interior & Surface Cleaner


Koncentrovaný všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení.

 

SURE Cleaner & Degreaser


Koncentrovaný vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů.

 

SURE Glass Cleaner


Sprejový čisticí prostředek pro čisté sklo bez šmouh; připraveno k použití.

 

SURE Washroom Cleaner

 

Koncentrovaný a vysoce účinný produkt pro denní i periodické čištění voděodolných tvrdých povrchů na toaletách.
 

SURE Washroom Cleaner & Descaler 

 

Koncentrovaný prostředek pro každodenní čištění všech voděodolných tvrdých povrchů, například toalet, dlaždic a porcelánu na toaletách.
 

SURE Toilet Cleaner


Výkonný čisticí prostředek připravený k přímému použití určený k účinnému odstraňování vápenitých a dalších usazenin ze záchodových mís a pisoárů.

 

SURE Floor Cleaner


Koncentrovaný, málo pěnící prostředek pro denní čištění všech voděodolných tvrdých podlah. Doporučeno pro všechny metody čištění, včetně manuálních postupů a podlahových mycích strojů.

 

QuattroSelect

 

Produkty řady SURE jsou k dispozici na platformě QuattroSelect. Jedná se o vysoce efektivní platformu pro ředění produktů pro střední až velké provozy. Systém je navržen pro více uživatelů a různé požadavky na produkty.

 

  • Efektivita – vždy zajistí správné ředění a optimální rychlost plnění
  • Bezpečnost – uzavřený a plně zamykatelný systém neumožní uživatelům dostat se do kontaktu s koncentrovanými chemikáliemi
  • Jednoduchost – lze vytvářet čtyři varianty ředění až čtyř koncentrovaných chemikálií, což vystačí na všechny potřeby každodenního čištění
  • Udržitelnost – z jednoho vaku lze nadávkovat až 2 500 l produktu v koncentraci určené k použití. Z toho plynou úspory na přepravě, skladovacím prostoru i méně odpadních obalů

 

SURE Interior & Surface Cleaner

100920826-SURE Interior _ Surface Cl. in QS pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení v pružných vacích QuattroSelect k použití v dávkovacím systému QS.

 

SURE Cleaner & Degreaser

100920830-SURE-Cleaner-_-Degreaser-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů v pružných vacích QuattroSelect k použití v dávkovacím systému QS.

 

SURE Washroom Cleaner

100920822-SURE-Washroom-Cleaner-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, prostředek pro každodenní čištění všech voděodolných tvrdých povrchů, například toalet, dlaždic a porcelánu na toaletách v pružných vacích QuattroSelect k použití v dávkovacím systému QS.

 

SURE Washroom Cleaner & Descaler

100920822-SURE-Washroom-Cleaner-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný a vysoce účinný produkt pro denní i periodické čištění voděodolných tvrdých povrchů na toaletách v pružných vacích QuattroSelect k použití v dávkovacím systému QS.

 

SURE Floor Cleaner

100920828-SURE Floor Cleaner QS pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, málo pěnící prostředek pro denní čištění všech voděodolných tvrdých podlah v pružných vacích QuattroSelect k použití v dávkovacím systému QS. Doporučeno pro všechny metody čištění.

 

SmartDose

 

Řada SURE je též k dispozici v systému dávkování SmartDose, vysoce inovativním, přenosném a pohodlném systému pro malé provozy, který podporuje všechny potřeby v oblasti čištění. Ve srovnání se standardními produkty a produkty připravenými k okamžitému použití redukuje systém SmartDose environmentální stopu díky menšímu množství obalů, menšímu objemu výrobku, nižším nárokům na skladování a dopravu.

 

  • Účinnost– přesné dávkování pro konzistentní výsledky čištění
  • Efektivita– pokrývá veškeré každodenní čištění
  • Bezpečnost– uzavřený systém pro maximální úroveň bezpečnosti; náklady pod kontrolou
  • Jednoduchost– chytrá pumpa vydává různě velké dávky pro čištění umyvadel, sprejové čištění nebo čištění pomocí kbelíku, stačí jen minimální školení uživatelů
  • Udržitelnost– méně obalů, nižší potřeba skladování a přepravy než u produktů připravených přímo k použití

 

SURE Interior & Surface Cleaner

100920827-SURE Interior _ Surface SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Cleaner & Degreaser

100919510-SURE Cleaner _ Degreaser SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Washroom Cleaner

100920823_SURE_Washroom_Cleaner_SmartDose_1.4L.png

Koncentrovaný prostředek pro každodenní čištění všech voděodolných tvrdých povrchů, například toalet, dlaždic a porcelánu na toaletách v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Washroom Cleaner & Descaler

 100924870-SURE Washroom Cleaner & Descaler SmartDose-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný a vysoce účinný produkt pro denní i periodické čištění voděodolných tvrdých povrchů na toaletách v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Floor Cleaner

 MU-100920829-SURE_Floor_Cleaner_in_SmartDose-CMYK-20x20cm.jpg

Koncentrovaný, málo pěnící prostředek pro denní čištění všech voděodolných tvrdých podlah v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití. Doporučeno pro všechny metody čištění.