SURE
Síla přírody pro bezpečné a udržitelné čištění

Thumbnail Thumbnail

Pro zářící kuchyně

 

Naše produkty SURE pro péči o kuchyně jsou šetrné k životnímu prostředí. Byly vytvořeny speciálně pro komerční kuchyně a splňují všechny nároky v oblasti čištění. Spolehněte se na udržitelné produkty SURE při čištění nádobí, grilů, podlah a dalších povrchů v kuchyních.

 

SURE Hand Dishwash

      SURE hand Dishwash

Koncentrovaný prostředek na ruční mytí hrnců, pánví, keramického nádobí, skla a veškerého omyvatelného kuchyňského náčiní. S certifikací ekoznačky EU.

 

SURE Interior & Surface Cleaner

SURE Interior Surface Cleaner

Koncentrovaný, všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení.

 

SURE Cleaner & Degreaser

       SURE Cleaner Degreaser

Koncentrovaný, vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů.

 

SURE Descaler

SURE Descaler
Koncentrovaný, kyselý čisticí prostředek pro odstraňování vápenitých usazenin z kuchyňského vybavení a náčiní a pro odstraňování vodního kamene z myček na nádobí.

 

SURE Glass Cleaner

SURE Glass Cleaner
Sprejový čisticí prostředek pro čisté sklo bez šmouh; připraveno k použití.

 

SURE Grill Cleaner

SURE Grill Cleaner
Čisticí prostředek vhodný ke každodennímu čištění silně zašpiněných povrchů, například trub, grilů a salamandrů.

 

SURE Cleaner Disinfectant

SURE Cleaner Disinfectant
Koncentrovaný, čisticí a dezinfekční prostředek k čištění a dezinfekci všech povrchů v potravinářských provozech.

 

SURE Cleaner Disinfectant Spray

SURE Cleaner Disinfectant Spray
Čisticí a dezinfekční prostředek připravený přímo k použití při čištění a dezinfekci všech povrchů v potravinářských provozech.

 

SURE Floor Cleaner

SURE Floor Cleaner
Koncentrovaný, málo pěnící prostředek ke každodennímu čištění všech voděodolných tvrdých podlah. Doporučeno pro všechny metody čištění.

 

Divermite™

 

S dávkovacím systémem Divermite můžete mít jistotu správného dávkování, konzistentního čisticího výkonu a dokonalých výsledků. Divermite je nástěnný dávkovací systém, který dávkuje produkty bezpečně a jednoduše a nabízí nejnižší náklady na použití. 

 

  • Účinnost – jednoduché dávkování produktu pro konzistentní výsledky čištění
  • Efektivita – dávkovací tlačítko s pomalým uvolněním zajišťuje efektivní dávkování produktu, brání vydávání nadměrných dávek
  • Bezpečnost – návrh dávkovače i uzavřeného obalu snižuje možnost chybovat a brání kontaktu s produktem
  • Jednoduchost – k získání správného produktu stačí stisknout tlačítko na dávkovači s barevným kódováním
  • Udržitelnost – produkty jsou ve vacích, které se kompletně vyprázdní a jsou recyklovatelné

 

SURE Hand Dishwash

101100584-SURE Hand Dishwash Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, kapalný prostředek na ruční mytí hrnců, pánví, keramického nádobí, skla a veškerého omyvatelného kuchyňského náčiní v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite.

 

SURE Interior & Surface Cleaner

100918734-SURE Interior _ Surface Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite.

 

SURE Cleaner & Degreaser

100919219-SURE Cleaner _ Degreaser Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite.

 

SURE Cleaner Disinfectant

100919220-SURE Cleaner Disinfectant Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čisticí a dezinfekční prostředek na čištění a dezinfekci všech povrchů v potravinářských provozech v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite.

 

SURE Floor Cleaner

100919506-SURE Floor Cleaner Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, málo pěnící prostředek ke každodennímu čištění všech voděodolných tvrdých podlah v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite. Doporučeno pro všechny metody čištění.

 

SURE Washroom Cleaner

100919507-SURE-Washroom-Cleaner-Divermite-Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný prostředek pro každodenní čištění všech voděodolných tvrdých povrchů, například toalet, dlaždic a porcelánu na toaletách v pružných vacích Divermite k použití v dávkovacím systému Divermite.

 

SmartDose

 

Řada SURE je též k dispozici v systému dávkování SmartDose, vysoce inovativním, přenosném a pohodlném systému pro malé provozy, který podporuje všechny potřeby v oblasti čištění. Ve srovnání se standardními produkty a produkty připravenými k okamžitému použití redukuje systém SmartDose environmentální stopu díky menšímu množství obalů, menšímu objemu výrobku, nižším nárokům na skladování a dopravu.

 

  • Účinnost – přesné dávkování pro konzistentní výsledky čištění
  • Efektivita – pokrývá veškeré každodenní čištění
  • Bezpečnost – uzavřený systém pro maximální úroveň bezpečnosti; náklady pod kontrolou
  • Jednoduchost – chytrá pumpa vydává různě velké dávky k čištění umyvadel, sprejové čištění nebo čištění pomocí kbelíku, stačí jen minimální školení uživatelů
  • Udržitelnost – méně obalů, nižší potřeba skladování a přepravy než u produktů připravených přímo k použití

 

SURE Interior & Surface Cleaner

100920827-SURE Interior _ Surface SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, všestranný čisticí prostředek k čištění tvrdých povrchů, například podlah, stěn, dveří, stropů a všeobecného zařízení v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Cleaner & Degreaser

100919510-SURE Cleaner _ Degreaser SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný, vysoce účinný odmašťovač k čištění všech silně zašpiněných povrchů v kuchyni například vybavení, digestoří, sporáků a stolů v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Cleaner Disinfectant

100950555-SURE Cleaner Disinfectant SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čisticí a dezinfekční prostředek k čištění a dezinfekci všech povrchů v potravinářských provozech v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití.

 

SURE Floor Cleaner

 MU-100920829-SURE_Floor_Cleaner_in_SmartDose-CMYK-20x20cm.jpg

Koncentrovaný, málo pěnící prostředek ke každodennímu čištění všech voděodolných tvrdých podlah v dávkovacím systému SmartDose zajišťujícím snadné použití. Doporučeno pro všechny metody čištění.


Máme přísné požadavky na efektivitu a respekt vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví. Tyto produkty z rostlinných složek vytvářejí kompletní sortiment čisticích prostředků, které nejen fungují, ale navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. Svým složením vyhovují kritériím na ekologickou certifikaci. Kde to je možné, mají produkty certifikaci ekoznačky EU. Vynikající výkon je ověřen přísným testováním. Produkty se opírají o odborné znalosti a celosvětové zkušenosti společnosti Diversey s vývojem čisticích řešení, jež ve svých oborech patří k úplné špičce.