Room Care Pur-Eco

Thumbnail Thumbnail

Náš program udržitelné péče o místností vás podpoří v optimalizaci udržitelné pozice. Ať už máte zájem žádat o certifikaci hotelu šetrného k přírodě, či nikoli, může vás podpořit ve snaze zlepšit vlastní udržitelnou pozici. Náš program udržitelné péče o místnosti zahrnuje chemikálie, náčiní a stroje v úklidové sekci i v dalších sekcích hotelu. Nabízíme vám komplexní přístup zahrnující služby, výcvik, podporu, instalaci a následné kontroly. Náš přístup zajistí příklon k osvědčeným postupům environmentálního managementu a umožní vám dosáhnout úspor ve spotřebě vody, chemikálií i obalů.

 

Jak přidáváme hodnotu: 

  • Výcvik a postupy: Naše školicí a informační knihovna GUEST a odborníci ze společnosti Diversey vám pomohou dosáhnout udržitelných postupů
  • Tvorba přehledů hodnoty: Přehledy hodnoty vycházejí ze spolupráce s vámi a z dohodnutých klíčových indikátorů výkonu
  • Platformy pro dávkování: Na základě našich špičkových odborných znalostí a díky spolupráci se zákazníky jsme vyvinuli vybavení pro dávkování a ředění, jehož cílem je optimalizace kontroly dávkování a ředění
  • Poradenské služby: Naše nezávislá poradenská organizace bude váš hotel podporovat, aby se stal udržitelnějším a současně ziskovějším
  • Montáž a podpora: Naše technické týmy vás mohou navštěvovat. Podaří se nám tak dopracovat k takovým výsledkům v oblasti udržitelnosti, jaké potřebujete.
  • Udržitelnost: Náš přístup staví na třech pilířích udržitelnosti: „lidé, zisk, planeta“.

 

Řada Room Care Pur-Eco, jednoduchý přístup, který je odpovědí na vaše potřeby. Nová řada Room Care Pur-Eco byla navržena proto, abyste mohli své postupy šetrné k přírodě ještě dále zlepšovat. Řada pokrývá všechny hlavní aplikační oblasti, jež potřebujete pro účinný úklid pokojů.

 

Řada Room Care Pur-Eco zahrnuje pět produktů:

R1-plus Pur-Eco: čistič toalet

R2-plus Pur-Eco: čistič na tvrdé povrchy 

R3-plus Pur-Eco: čistič na různé povrchy / sklo

R9-plus Pur-Eco: kyselý čistič na tvrdé povrchy 

R10-plus Pur-Eco: neutrální čistič na podlahy

 

Všechny produkty mají certifikaci EU Flower, což je jedním z důležitých kritérií, máte-li zájem pro svůj hotel žádat o certifikaci v rámci programu hotelů šetrných k přírodě. Cenově nenáročné produkty s minimálním dopadem na životní prostředí a malým množství odpadních obalů.

 

Čisticí řešení od společnosti Diversey s ekologickou certifikací jsou dostupná také pro péči o kuchyň, obytné prostory, osobní péči a prádelny.