Péče o místnosti
Od odjezdu po příjezd, každá minuta se počítá.

Thumbnail Thumbnail

Vše musí probíhat rychle, efektivně a ve špičkové kvalitě. Jen tak můžete na svého příštího hosta zapůsobit jedinečným dojmem.

 

Vše, co děláme, je spojeno se spokojeností vašich hostů a udržitelností a efektivitou vašeho provozu. Abychom vám pomohli mít vše pod kontrolou, vzali jsme naše vysoce úspěšné řešení Room Care™ a ještě jsme je zdokonalili a dali mu novou energii.

 

Zlepšili jsme výkon našich nejlépe hodnocených chemikálií. Nyní se všechny dávkují prostřednictvím zabezpečených a kontrolovaných dávkovačů ve vysokých koncentracích. Rychlejší, efektivní a udržitelnější čištění bez omezování spokojenosti zákazníků nebo kompromisů v oblasti provozních nákladů. Naše vůně jsou nyní kompletně harmonizovány a jsou velmi příjemné. První věc, která hosty uvítá, bude příjemný závan z nového denního osvěžovače vzduchu.  

 

5 standardů metodiky čištění a používání nejvhodnějších nástrojů maximalizuje efektivitu našich chemikálií řady Room Care™. Díky nim je práce pracovníků úklidu jednodušší a bez chyb. Stačí jedno zaprášené místo nebo umyvadlo, které se neblýská, a vaše dobrá pověst bude poškozena.

 

Také jsme rozšířili denní čistění na čištění speciálních oblastí. Cílená spokojenost hostů závisí na detailech čištěných povrchů.

 

A nakonec platí, že hotelový pokoj je možné plně vyčistit pomocí koncentrovaných chemikálií opatřených ekoznačkou. Ty lze používat spolu s naším novým přepravním vozíkem Room Care™, který jsme důmyslně ergonomicky přepracovali s využitím biologicky odbouratelných materiálů. Ideální řešení pro zákazníky, kteří mají zájem snížit svou environmentální stopu a plnit náročné cíle v oblasti udržitelnosti.

 

Produkty Room Care™ druhé generace jsou nyní novým standardem špičkového kompletního řešení pro péči o obytné prostory.