Řešení pro domy s pečovatelskou službou
Cesta k bezpečnější péči o rezidenty

Thumbnail Thumbnail

Poskytujeme řešení, která pomáhají rezidentům udržet si dobré zdraví a nezávislost díky pobytu v čistém a příjemném prostředí. 

 

Věříme, že v oboru pečovatelství je velmi důležité poskytovat nejen kvalitní péči s ohledem na důstojnost a bezpečnost, ale i to, aby se rezidenti a pacienti cítili jako doma.  Toto prostředí charakterizuje častý výskyt virových onemocnění, nachlazení, chřipky a dalších infekčních rizik, proto nabízíme prostředky, které eliminují šíření nemocí a pomáhají řešit s tím spojené specifické potřeby. Pomáháme udržet kvalitu života rezidentů díky komplexní péči o ně.

 

Rozsáhlý sortiment produktů společnosti Diversey pokrývá veškeré potřeby z oblasti čištění a hygieny, od kuchyně až po prádelnu, včetně všeho, co se nachází mezi nimi. Naše řešení pomáhají zvyšovat produktivitu, udržet pod kontrolou náklady a zlepšovat udržitelnost, současně zvyšují spokojenost zákazníků. Naše inteligentní systémy využívají nejnovější technologie a přesné spolehlivé systémy dávkování, které zahrnují produkty, postupy, školení a správnou aplikaci.

Dezinfekce rukou