ISS a TASKI

Stisknete tlačítko a ostatní zařídí robot.

ISS a TASKISWINGOBOT 2000 ISS a TASKISWINGOBOT 2000

 

Revoluce čisticích provozů

Dodavatelé služeb pro správu budov na celém světě si rychle osvojují inovativní čisticí technologie. Dánská společnost Integrated Service Solutions (ISS) už nyní ukazuje, jak bude vypadat budoucnost: robot Diversey TASKI SWINGOBOT 2000 zahajuje revoluci v čištění v přístavním městě Rotterdam v nizozemské provincii Jižní Holandsko.  

 

Výzva

Budova obchodního centra Beurs-World Trade Centre (WTC) s kancelářskými prostorami o rozloze přibližně 41 000 m2 poskytuje složitou nabídku služeb – luxusní kancelářské prostory, špičkově technicky vybavené zasedací místnosti, obchody, restaurace, kongresová centra, tančírny nebo galerii výtvarných umění. Když se centrum WTC rozhodlo svůj objekt modernizovat, posunula své služby na novou úroveň i společnost ISS.

 

Řešení

Když se společnost ISS seznámila s bezpečnostními funkcemi autonomního podlahového automatu TASKI SWINGOBOT 2000, okamžitě o něj projevila zájem. Stroj se vyhýbá překážkám a dokáže chytře zastavit, jakmile detekuje změnu. Protože v centru WTC se často mění vnitřní uspořádání prostorů, jde o ideální řešení. 

 

Výsledky

  • Úspora až 70 % provozních nákladů
  • Vysoká úroveň čištění, důsledně a bez kompromisů
  • Udržuje věci v řádném uspořádání i ve složitém komplexu budov
  • Efektivní správa, vyšší produktivita, méně odpadu
  • Pracovníkům úklidových čet stroj spíš pomáhá, než aby se snažil je nahradit (postará se o jednotvárnou práci)

 

Podívejte se na video a/nebo si stáhněte podrobné informace!