Quattro Select
Systém, který dokáže všechno!

Thumbnail Thumbnail

Výhody systému dávkování Quattro Select

Snižuje rizika na pracovišti

Quattro Select od společnosti Diversey je vysoce účinný nástěnný systém pro střední až větší pracoviště. Uzamykatelná skříňka disponuje místem pro čtyři pouče s koncentrovanými produkty. Systém poskytuje zcela bezpečný způsob ředění a záruku, že se zaměstnanci nedostanou do kontaktu s koncentrovanými chemickými prostředky.

Diversey Použití systému ředění Quattro Select

Přesné a vždy stejné ředění

Zařízení je navrženo pro více uživatelů a různé požadavky na produkty. Umožňuje snadné a bezpečné plnění rozprašovacích lahví, kbelíků i podlahových mycích strojů. Je zajištěno vždy správné naředění při optimální rychlosti plnění. Díky tomu lze eliminovat zbytečné čisticí úkony a vícepráce z důvodu nesprávně nadávkovaného prostředku.  Díky barevnému kódování koncentrovaných produktů a pomocných systémů je školení uživatelů jednoduché a snadné. Vše dohromady znamená významné zlepšení efektivity.

Diversey Pouč s koncentrovaným produktem pro ředění systémem Quattro Select

 

Šetrné k životnímu prostředí a cenově úsporné

Dva 2,5-litrové pouče s koncentrátem Quattro Select mohou zajistit stejný výkon jako 2 500 litrů produktu k okamžitému použití (RTU). Vznikají tak úspory na přepravě a skladování produktu. Dalším výsledkem je méně odpadních obalů, a proto je toto řešení šetrnější k životnímu prostředí a zlepšuje výkony v oblasti udržitelnosti. Kromě toho všechny denně používané koncentrované čisticí produkty na čištění toalet, povrchů a podlah splňují nejnovější kritéria ekoznačky EU a jsou jako takové certifikovány.