Nástroje pro péči o podlahy

Thumbnail Thumbnail

Rukojeti a rámy TASKI UltraPlus 

Teleskopické provedení umožňuje mopovat ve správné pracovní výšce, což napomáhá předcházet zbytečnému namáhání. Měkký pryžový úchop také pomáhá tomu, že se s nástrojem uživatelům dobře pracuje, a navíc vám nástroj opřený o stěnu nebo stůl nesklouzne. Robustní rukojeti a rámy TASKI UltraPlus jsou navrženy, aby byly maximálně ergonomické a poskytovaly při úklidu pohodlí. 

 

Aplikační nástroj TASKI ProSpeed 

Nástroj ProSpeed spojuje ergonomický design s rychlou aplikací. Zaručuje dokonalý výsledek a je ideální pro jakéhokoli uživatele, byť jde o začátečníka, který leští podlahu poprvé. Nástroj se snadno ovládá, je dokonale vyvážený a dobře se s ním manévruje. TASKI ProSpeed vám zajistí ochranu pro podlahy, současně minimalizuje úsilí vynakládané na příslušné úkony, protože ve srovnání s běžným mopováním znamená jeho použití mnohem menší svalovou zátěž.

  • Eliminuje potřebu doplňovat prostředek a provádět související úkony. Každý vak o objemu 2,5 litru vystačí na až 140 m2 podlahy. Poté stačí prázdný vak jednoduše vyhodit a nasadit nový.
  • Ergonomický tvar znamená méně námahy pro obsluhu. Nezávislé studie ukazují snížení svalové zátěže o 54 %.
  • Nanáší leštidlo rovnoměrně a dosahuje dokonalého výsledku. Struktura padu zajišťuje rovnoměrnou distribuci prostředku bez ohledu na to, jak je uživatel zkušený.
  • Snižuje množství použitých chemikálií a odpadu vzniklého z obalových materiálů. Systém je uzavřený, lehký a vak s chemikálií dokonale vyprázdní.
Nástroje pro čištění podlah