Čisticí vozíky a vozíky na kýble

Thumbnail Thumbnail

Systém vozíků TASKI

 

Nabízíme kompletní modularitu, flexibilitu a nejvyšší trvanlivost pro celou řadu metod čištění. Intuitivní návrh umožňuje přemísťovat komponenty a příslušenství do celé řady různých poloh a přizpůsobovat je konkrétním pracovním návykům a procesům. Díky všem těmto funkcím se s vozíkem snadněji a rychleji pracuje. Vozík tak pomáhá zvyšovat produktivitu i flexibilitu.

 

  • Vozíky pro mokré čištění TASKI Mini/Midi: Mobilní pracovní stanice TASKI Mini Open představuje nové centrum pro čištění využívající postřik/otěr a předběžné vlhčení. Tato mobilní pracovní stanice je vybavena vším, co obsluha potřebuje. Hadry, mopy a vybavení lze umístit na mobilní pracovní stanici přesně tam, kde se s nimi nejlépe manipuluje.
  • TASKI Nano Trolley: Lehký a kompaktní, přesto ale nabízí prostor k uložení všeho, co může obsluha potřebovat. TASKI Nano Trolley přináší zjednodušené řešení navržené speciálně pro čištění toalet. Řešení navíc umožňuje další přizpůsobení s ohledem na konkrétní potřeby objektu.
  • Vozík TASKI Lean: Tato kompaktní a lehká platforma je navržena ke snadné přepravě a skladování všude tam, kde může být problémem nedostatek prostoru. Je sice nevelkých rozměrů, ale i tak se hodí k čištění využívajícímu postřik/otěr a předběžné vlhčení. Hadry, mopy a vybavení lze na vozíku umístit tam, kde se s nim nejsnáze manipuluje, což zvyšuje efektivitu provozu.
Vozíky TASKI