Ruce ve větším bezpečí

Thumbnail Thumbnail

Máme silné portfolio mezinárodně distribuovaných řad produktů, které jsou zaměřeny na jedinečné potřeby maloobchodníků. Mezi tyto řady patří Intellicare, SURE, Soft Care Line, Soft Care Sensations nebo Lape. Naši zákazníci v maloobchodě se obracejí na naše řešení, protože jsou spolehlivá, inovativní a cenově úsporná. Zůstávají s námi kvůli bezkonkurenční úrovni našich služeb a pozornosti k detailům.

 

Hygiena rukou představuje klíčovou součást jakéhokoli hygienického prostředí v maloobchodě, a proto nabízíme jednoduchá a udržitelná řešení pro péči o ruce. Patří mezi ně:

  • Hybridní dávkovače zajišťující nepřetržité dávkování mýdla.
  • Ve všech řadách jsou k dispozici i pěnové varianty.
  • K dispozici jsou produkty s ekologickými certifikáty a 100% přírodní produkty.

 

Prostory pro zákazníky

Víme, že vaši zákazníci vnímají čistotu v prostorách prodejny určených pro zákazníky jako odraz hygienických standardů uplatňovaných v zázemí vaší firmy. Váš přístup k hygieně rukou je pro ně další zárukou jistoty. Proto vám v zájmu ochrany vaší značky poskytujeme bezpečná a hygienicky utěsněná řešení s robustními systémy dávkování odolnými vůči krádežím, jež zajistí důslednou dostupnost, nižší celkové náklady na vlastnictví a vyšší spokojenost zákazníků.

 

Zázemí

Chceme vám umožnit soustředit se na vlastní podnikání. Proto navrhujeme bezpečnější, jednodušší a méně rušivé produkty pro hygienu rukou, jež lze dokonale integrovat do vašich základních procesů. To vašim pracovníkům umožní neustále dodržovat požadované hygienické normy ve všech oblastech, pracovištích i zeměpisných oblastech.