Prevence infekce
Nižší rizika. Lepší výsledky.

Thumbnail Thumbnail

Naše řešení zaměřená na prevenci šíření infekcí a lepší výsledky zdravotní péče, aby byl náš svět zdravější, se opírají o důkazy.

Hledáme komplexní řešení a to musí zahrnovat neustálé vzdělávání, zajištění zdrojů k řešení nových potřeb, zavádění praktik čištění a dezinfekce na základě důkazů, stejně jako produkty, které nejen zvyšují bezpečí pro pacienty, ale také zvyšují produktivitu pracovníků, což znamená nižší celkové náklady na péči. Všechny tyto složky jsou zásadně důležité k dosahování neustálého zlepšování.

 

Rozsáhlé portfolio řešení pro prevenci přenosů infekcí

Společnost Diversey nabízí produkty na mnoha trzích a patří mezi ně také integrovaná řešení pro čištění a dezinfekci na bázi patentované technologie Accelerated Hydrogen Peroxide® (AHP®), jež je rychlá, účinná, zodpovědná a udržitelná. Nabízíme široký sortiment produktů k čištění a dezinfekci povrchů způsobem, který je účinný a odpovědný vůči personálu i koncovým uživatelům. Naše řešení pro prevenci infekce zvyšují produktivitu a bezpečnost pacientů. V konečném důsledku vytvářejí bezpečnější a uspokojivější prostředí pro poskytování péče. 

Oxivir: Přepisujeme pravidla pro dezinfekční prostředky

OxivirDezinfekční a čisticí prostředky Oxivir představují alternativu tradičních dezinfekčních prostředků. Nabízejí rychlé působení, široké spektrum dezinfekčního účinku a vyšší čisticí výkon. Prostředek je šetrný vůči pracovníkům i pacientům a současně jemný vůči většině povrchů. Aktivní látkou je zde peroxid vodíku, který se pouhých pár minut po použití rozloží na vodu a kyslík.

Kliknutím sem zobrazíte další informace.

 

Řešení hygieny rukou se systémem IntelliCare: Chytřejší design a udržitelná péče

Chcete-li vytvořit řešení, jež je bezpečné a zaměstnanci je mohou uspokojivě používat, je zásadně důležité porozumět tomu, jak důležitá je hygiena rukou pro prevenci přenosu infekcí. Řada IntelliCare nabízí jako první na světě hybridní dávkovač. Tento bezdotykový dávkovač umožňuje dosahovat vyšší míry dodržování požadavků, protože v případě vybití baterií zcela plynule přejde do manuálního režimu.

 

 IntelliCare: Chytřejší design a udržitelná péče

IntelliCarePrvní hybridní dávkovač na světě – tento bezdotykový dávkovač umožňuje dosahovat vyšší míry dodržování požadavků, protože v případě vybití baterií zcela plynule přejde do manuálního režimu.

Kliknutím sem zobrazíte další informace.

 

 

 

 

Dezinfekční technologie UV-C nabízí řešení, které je rychlé, účinné, přenosné a nenákladné.

Díky fyzikálním zákonům, odlehčenému rámu systému Moonbeam™3 a jeho individuálně nastavitelným kloubovým ramenům je možné systém umístit prakticky v jakémkoli úhlu, aby bylo světlo UV-C správně zamířeno, což umožňuje UV-C lépe dávkovat a snížit spotřebu energie. Uživatelé mohou hlavice umístit tak, aby bylo dávkování UV-C na povrchy a vybavení optimalizováno. Toto flexibilní zařízení lze snadno umístit kamkoli v místnosti nebo objektu. Umožňuje proto dosáhnout rychlých a účinných dezinfekčních cyklů.

 

MoonBeam™3: Nový úhel pro dezinfekci pomocí UV-C

MoonBeam 3Cílená dezinfekce z nového úhlu – toto přenosné a výkonné řešení dezinfikuje rychle, spolehlivě a zodpovědně. Systém MoonBeam™3 je navržen, aby na vyžádání zajišťoval rychlou dezinfekci intenzivně využívaných povrchů v pokojích pacientů, na operačních sálech a toaletách. Lze jej též používat pro dezinfekci vybavení pro péči o pacienty, dalšího inventáře, klávesnic, monitorů nebo pracovních stanic na kolečkách (tzv. WOW).

Kliknutím sem zobrazíte další informace.