Internet Of Clean
Začněte se na čištění dívat jinak

Thumbnail Thumbnail

Připojené čištění

 

Internet of Clean je nová platforma, která na základě dat získávaných ze senzorů monitoruje ve vzdáleném režimu vybavení, stroje a operace. Prostřednictvím analýzy dat je možné získat kompletní přehled o operacích, dávkování, plnění požadavků předpisů a výkonu strojů. Platforma nabízí digitální portál a intuitivní ovládací panely, kde mohou uživatelé sledovat příslušná data a případné trendy. Takové kvantifikovatelné informace nabízejí našim zákazníkům cennou možnost snadno a rychle v reálném čase sledovat vlastní operace a příslušné ukazatele výkonu. Na základě těchto informací lze zvyšovat standardy kvality a současně snižovat náklady na čisticí a hygienické programy.

 

Skutečnou hodnotou konceptu Internet of Clean je ochrana lidí před otravou jídlem a pomoc nemocnicím snižovat náklady na infekce spojené se zdravotnickým prostředím. Pomůže chránit vaše značky, zvyšovat spokojenost zákazníků, šetřit vodou a energií, zvyšovat produktivitu práce a školit lidi na dálku. Internet of Clean bude chránit vás, vaše děti a váš majetek a povede k transformaci čisticího odvětví. Jednotlivé dílky se spojí a dojde k přeměně modelů poskytování služeb, které přestanou být reaktivní a budou aktivní a prediktivní. Připojení těchto zařízení dá firmám možnost sledovat provoz na dálku a zvyšovat produktivitu, bezpečnost i výkonnost provozu. IoC umožní zákazníkům zvýšit produktivitu, shodu s požadavky, provozní výkon a zlepšit parametry udržitelnosti.

 

Internet of Clean vám zpřístupní nový pohled na služby. Dálkové monitorování operací umožňuje předpovídat problémy a aktivně je řešit, což napomáhá snižovat odstávky. Tyto technologie budou mít takový dopad na naše odvětví, jaký si ani nedokážeme představit. Přinesou revoluci postupů čištění a měření jeho výsledků. Mezi řešení, která spadají pod koncepci Internet of Clean, patří IntelliTrail®, IntelliDish™, IntelliLinen robotické systémy Intellibot®.

 

Systém správy vzdělávání Diversey

Dopřejte své firmě, školitelům a zaměstnancům efektivnější vzdělávání pomocí moderního systému správy vzdělávání.